piątek, 24 lipca 2015

Zgłaszanie problemów z dostępnością leków do WIF we Wrocławiu

23 lipca 2015 r. ukazał się komunikat Dolnośląskiego Wojewódzkiego Inspektora Farmaceutycznego w sprawie zgłaszania braków leków:

Zgłaszanie braków leków dokonujemy również za pomocą formularza on-line:

Dotychczas używany adres brakleku.wif@duw.pl będzie nieaktywny.
 
apteczny.info

KOMUNIKAT

Dolnośląskiego Wojewódzkiego Inspektora Farmaceutycznego we Wrocławiu

z dnia 23 lipca 2015 r.


W nawiązaniu do komunikatu Dolnośląskiego Wojewódzkiego Inspektora Farmaceutycznego we Wrocławiu z dnia 10 lipca 2015 r. dotyczącego przekazywania do WIF we Wrocławiu informacji o braku dostępności do produktów leczniczych, środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego lub wyrobów medycznych, w związku z bardzo dużą ilością i różnorodnością napływających informacji z aptek oraz koniecznością ich usystematyzowania, opracowania, a następnie przekazania Głównemu Inspektorowi Farmaceutycznemu, proszę o przesyłanie informacji o braku możliwości zapewnienia dostępu do produktów leczniczych, środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego lub wyrobów medycznych za pomocą umieszczonego poniżej formularza.
link do formularza: kliknij tutaj
Adres e-mail brakleku.wif@duw.pl, na który dotychczas były wysyłane informacje będzie od tej chwili nieaktywny.                                                                                                                Dolnośląski Wojewódzki

                                                                                                               Inspektor Farmaceutyczny

                                                                                                            Urszula Sławińska-Zagórska


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz